Serwis Buderus – korzyści z korzystania z usług autoryzowanych firm

grudzień 28th, 2015   •   Możliwość komentowania Serwis Buderus – korzyści z korzystania z usług autoryzowanych firm została wyłączona   

Mamy świadomość, że w Lublinie istnieje wiele firm serwisujących rozmaite urządzenia grzewcze. Być może jeśli posiadają Państwo kocioł marki Buderus, zastanawiają się Państwo czasem czy konieczne jest korzystanie z usług autoryzowanego serwisu Buderus? To prawda, że nie to konieczne, niemniej przeglądy czy naprawy dokonywane przez autoryzowany serwis Buderus mają szereg niewątpliwych zalet:

– Ponieważ autoryzowany serwis musi korzystać ze szkoleń organizowanych przez markę Buderus, wiedza oraz doświadczenie naszych fachowców są utrzymywane na wysokim poziomie. Praca autoryzowanych serwisów Buderus jest na bieżąco kontrolowana.

– Spory zapas oryginalnych części zamiennych. Marka Buderus nieustannie zachęca swoich serwisantów do gromadzenia zapasu części zamiennych oferując korzystne rabaty przy zakupie większej ilości części na tzw. „Zatowarowanie”. Dzięki temu właściciele kotłów Buderus mogą liczyć na szybkie naprawy ewentualnych usterek.

– Naprawienia gwarancyjne oraz uruchomienia kotłów kondensacyjnych, pomp ciepła, automatyki itp. są kontrolowane każdorazowo przez inżynierów Buderus. Po wykonanej naprawie gwarancyjnej czy uruchomieniu, jako autoryzowany serwis musimy za pomocą sporządzonych dokumentów tj. protokół serwisowy, wydruk z analizatora spalin, itp. wykazać wykonanie usługi zgodnie z wymogami producenta.

– Części Buderus wymieniane przez autoryzowany serwis objęte są 2 letnią gwarancją.

Już od wielu lat dbamy o urządzenia marki Buderus w lubelskim. Masz problem ze swoim kotłem Buderus? Zachęcamy do kontaktu: 607-429-539.