Buderus kolejny raz wśród zwycięzców Programu Super Marka

maj 10th, 2023   •   Możliwość komentowania Buderus kolejny raz wśród zwycięzców Programu Super Marka została wyłączona   

Miło nam poinformować, że marka Buderus zajęła prestiżowe miejsce w programie SUPER MARKA 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii „Urządzenia i systemy grzewcze”.

Super Marka to prestiżowy program, którego celem jest promocja i wyróżnienie najlepszych marek w różnych sektorach rynku. Program ten przyznaje nagrody tym firmom, które wyróżniają się wysoką jakością swoich produktów lub usług, innowacyjnością oraz silną pozycją na rynku. W niniejszym artykule przedstawimy historię programu Super Marka oraz jego wpływ na rozwój rynku. Program został stworzony na początku XXI wieku jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wyróżnienie i promocję najbardziej wartościowych marek w konkurencyjnym środowisku biznesowym. Program ten zyskał dużą popularność i uznanie, zarówno wśród firm, jak i konsumentów, dzięki swojemu obiektywnemu podejściu do oceny marek oraz prestiżowi, który wiąże się z otrzymaniem tytułu Super Marki.

Badania jednoznacznie dowiodły, że Buderus jest postrzegany przez klientów i branżę w Polsce jako marka o silnej pozycji, która stawia na innowacje i rozwój oraz najwyższy poziom obsługi klienta.